Ofertă refuzată Cumpărare directă

Hartie copiator A4 alba 80 gr mp 500 coli top Euro Basic MONDI CALITATE SUPERIOARA xerox 80g 80 g

Număr anunț
DA40082179
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ASISTENTA SOCIALA BOCSA (CUI 15175086)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
930 RON
Valoare finală
1.080 RON
Data publicării
26.03.2026 10:47
Termen limită
31.03.2026 17:00
Data finalizării
26.03.2026 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.