Ofertă refuzată Cumpărare directă

Placute frana

Număr anunț
DA40079154
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI RO789401)
Furnizor / câștigător
INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
Cod CPV
34322400-4 · Placute de frana (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50,63 RON
Valoare finală
50,63 RON
Data publicării
26.03.2026 06:47
Termen limită
31.03.2026 17:00
Data finalizării
26.03.2026 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.