Ofertă refuzată Cumpărare directă

Sistem PC Printfleet Bussiness, CPU AMD RYZEN 5, 8GB RAM, 500GB SSD, Windows 11 PRO, Office

Număr anunț
DA39940030
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
PRINTFLEET S.R.L. (CUI 43257769)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.165 RON
Valoare finală
6.165 RON
Data publicării
04.03.2026 12:57
Termen limită
31.03.2026 17:00
Data finalizării
27.03.2026 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.