Ofertă refuzată
Cumpărare directă
pachet produse muzica
- Număr anunț
- DA40085483
- Autoritate contractantă
- Palatul Copiilor din Vaslui (CUI 3337559)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
- Cod CPV
- 37321000-4 · Accesorii pentru instrumente muzicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.161,14 RON
- Valoare finală
- 3.161,14 RON
- Data publicării
- 26.03.2026 13:39
- Termen limită
- 31.03.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2026 16:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.