Ofertă refuzată Cumpărare directă

HUMULIN R

Număr anunț
DA40091737
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33615100-5 · Insulina (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.264,76 RON
Valoare finală
1.264,86 RON
Data publicării
27.03.2026 11:08
Termen limită
01.04.2026 17:00
Data finalizării
27.03.2026 13:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.