Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pregatirea membrilor Ansamblului Folcloric Somesana
- Număr anunț
- DA40071673
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DEJ (CUI 4349179)
- Furnizor / câștigător
- TLR FOLCLOR 1959 S.R.L. (CUI 44840085)
- Cod CPV
- 92340000-6 · Servicii privind dansul si reprezentatiile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.400 RON
- Valoare finală
- 4.400 RON
- Data publicării
- 25.03.2026 09:41
- Data finalizării
- 27.03.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.