Ofertă refuzată Cumpărare directă

DIVERSE PRODUSE- DGASPC

Număr anunț
DA40040969
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139,18 RON
Valoare finală
139,18 RON
Data publicării
19.03.2026 14:34
Data finalizării
27.03.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.