Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII DE CONSULTANTA FINANCIARA CONTRACTARE IMPRUMUT

Număr anunț
DA40083072
Autoritate contractantă
COMUNA COCORASTII COLT (CUI 16346516)
Furnizor / câștigător
GRUS CONSULTOR S.R.L. (CUI 44350911)
Cod CPV
66171000-9 · Servicii de consultanta financiara (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.500 RON
Valoare finală
30.000 RON
Data publicării
26.03.2026 11:30
Termen limită
31.03.2026 17:00
Data finalizării
26.03.2026 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.