Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII DE CONSULTANTA FINANCIARA CONTRACTARE IMPRUMUT
- Număr anunț
- DA40074512
- Autoritate contractantă
- COMUNA COCORASTII COLT (CUI 16346516)
- Furnizor / câștigător
- GRUS CONSULTOR S.R.L. (CUI 44350911)
- Cod CPV
- 66171000-9 · Servicii de consultanta financiara (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare finală
- 30.000 RON
- Data publicării
- 25.03.2026 11:54
- Termen limită
- 31.03.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2026 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.