Ofertă refuzată Cumpărare directă

: Masina de spalat rufe frontala CANDY BP 410BL8-S, ProActive Wash, 10 kg, 1400rpm, Clasa A, Wi-Fi,

Număr anunț
DA39938961
Autoritate contractantă
Comuna Tatarani (Primaria Tatarani) (CUI 4344430)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39713200-5 · Masini de spalat rufe si masini de uscat rufe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.529 RON
Valoare finală
1.529 RON
Data publicării
04.03.2026 12:04
Termen limită
28.03.2026 17:00
Data finalizării
28.03.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.