Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de inchiriere aplicatie Control intern managerial

Număr anunț
DA40053764
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL BUCURESTI (CUI 22389856)
Furnizor / câștigător
NEO TRADING INVEST SRL (CUI 18737901)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.300 RON
Valoare finală
3.300 RON
Data publicării
23.03.2026 10:51
Termen limită
28.03.2026 17:00
Data finalizării
28.03.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.