Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Furnizare carburanti auto pe baza de carduri de credit pentru autovehiculele din dotarea SNAM
- Număr anunț
- DA40062264
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala a Apelor Minerale (CUI 1590040)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 239.614 RON
- Valoare finală
- 239.614 RON
- Data publicării
- 24.03.2026 09:47
- Termen limită
- 29.03.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.