Ofertă refuzată Cumpărare directă

Baterie baterii alcaline LR14/C C14 C LR14 1.5 V VARTA LONGLIFE POWER

Număr anunț
DA40082428
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI RO18560868)
Cod CPV
31411000-0 · Baterii alcaline (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145,20 RON
Valoare finală
145,20 RON
Data publicării
26.03.2026 10:57
Data finalizării
30.03.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.