Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII DE CATERING EDUCATIE PENTRU VIATA
- Număr anunț
- DA40098256
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE TITULESCU (CUI 20799868)
- Furnizor / câștigător
- KID APPETITE S.R.L. (CUI 46486384)
- Cod CPV
- 55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.740 RON
- Valoare finală
- 37.740 RON
- Data publicării
- 30.03.2026 10:02
- Termen limită
- 04.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.03.2026 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.