Ofertă refuzată
Cumpărare directă
vanzare si transport piatra pe raza comunei cociuba mare
- Număr anunț
- DA40085451
- Autoritate contractantă
- COMUNA COCIUBA MARE (CUI 4856058)
- Furnizor / câștigător
- ADRIFLOR FORESTIER SRL (CUI 38082245)
- Cod CPV
- 14212300-3 · Piatra de cariera si concasata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57.851 RON
- Valoare finală
- 57.851 RON
- Data publicării
- 26.03.2026 13:37
- Data finalizării
- 31.03.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.