Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii în domeniul achizițiilor publice (servicii auxiliare conform Legii nr. 98/2016 actualizată
- Număr anunț
- DA40106104
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
- Furnizor / câștigător
- COSADA EXPERT CONSULTING S.R.L. (CUI 45854992)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.500 RON
- Valoare finală
- 67.500 RON
- Data publicării
- 31.03.2026 07:12
- Termen limită
- 05.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.03.2026 08:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.