Ofertă refuzată Cumpărare directă

materiale sanitare conform anexa

Număr anunț
DA40097462
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala (CUI 28749733)
Furnizor / câștigător
FARMACIA-HYGIEIA SRL (CUI 567324)
Cod CPV
33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
973,55 RON
Valoare finală
973,55 RON
Data publicării
30.03.2026 09:26
Termen limită
05.04.2026 17:00
Data finalizării
31.03.2026 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.