Ofertă refuzată Cumpărare directă

FENTANIL KALCEKS 50MCG/ML SOL.INJ.10FIOLE X 2ML (FENTANYLUM)

Număr anunț
DA40095567
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN RESITA (CUI 1061626)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
223,44 RON
Valoare finală
223,44 RON
Data publicării
27.03.2026 15:02
Data finalizării
31.03.2026 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.