Ofertă refuzată
Cumpărare directă
FLIXAIR 0,5 mg/2 ml susp pt nebulizator cut x 10 F X 2 ML
- Număr anunț
- DA40088973
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Pucioasa (CUI 4206977)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
- Cod CPV
- 33673000-8 · Medicamente impotriva maladiilor obstructive ale cailor respiratorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 501,85 RON
- Valoare finală
- 501,85 RON
- Data publicării
- 27.03.2026 08:57
- Data finalizării
- 31.03.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.