Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Curs "Notiuni Fundamentale de igiena"-341
- Număr anunț
- DA39907390
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- EARB SCHOOL & CONSULTING SRL (CUI 32589401)
- Cod CPV
- 80500000-9 · Servicii de formare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.250 RON
- Valoare finală
- 2.250 RON
- Data publicării
- 27.02.2026 07:52
- Data finalizării
- 31.03.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.