Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Licente software
- Număr anunț
- DA40123998
- Autoritate contractantă
- COMPANIA AQUASERV S.A (CUI RO10755074)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO ORIZONT SRL (CUI RO1200600)
- Cod CPV
- 48514000-4 · Pachete software pentru acces la distanta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.210,58 RON
- Valoare atribuită
- 33.210,58 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 13:45
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2026 15:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.210,58 RON
din 33.210,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro