Ofertă acceptată Cumpărare directă

TEST RAPID COMBO 6 IN 1 MYCOPLASMA PNEUMONIAE+RSV+ADENOVIRUS+COVID19+GRIPA A+B

Număr anunț
DA40121426
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
INTERMED GRUP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 48573207)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.985 RON
Valoare atribuită
1.985 RON
Data publicării
01.04.2026 11:48
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.985 RON

din 1.985 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.