Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PACHET ANALIZE LUNA FEBRUARIE 2026
- Număr anunț
- DA40099363
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE AZUGA (CUI 2845125)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL MEDICAL UNIREA SRL (CUI RO5919324)
- Cod CPV
- 85148000-8 · Servicii de analize medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.394 RON
- Valoare finală
- 8.394 RON
- Data publicării
- 30.03.2026 10:53
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2026 12:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.