Ofertă acceptată Cumpărare directă

Compot de visine 720g

Număr anunț
DA40117483
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICO SOCIAL AMARASTII DE JOS (CUI 15997435)
Furnizor / câștigător
APRO-COM-IMPEX SRL (CUI RO9279406)
Cod CPV
15332400-8 · Conserve de fructe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600 RON
Valoare atribuită
600 RON
Data publicării
01.04.2026 09:05
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

600 RON

din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.