Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole intretinere - CATCAU

Număr anunț
DA40121685
Autoritate contractantă
Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44115800-7 · Accesorii interioare de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550,98 RON
Valoare atribuită
550,98 RON
Data publicării
01.04.2026 11:59
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550,98 RON

din 550,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.