- Număr anunț
- DA40120392
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "VOINICEII" CRAIOVA (CUI 17104235)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 475,99 RON
- Valoare atribuită
- 475,99 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 11:07
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2026 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
475,99 RON
din 475,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro