Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INSERT PENSA BIPOLARA MARYLAND AESCULAP, DIAMETRU 5MM, LUNGIME 310MM cod PM438R
- Număr anunț
- DA40118373
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.093,22 RON
- Valoare atribuită
- 20.093,22 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 09:47
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2026 11:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.093,22 RON
din 20.093,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro