Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Office Home and Business 2024 English EuroZone Medialess
- Număr anunț
- DA40117420
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 48218000-9 · Pachete software pentru gestionarea licentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.810 RON
- Valoare atribuită
- 18.810 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 09:01
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2026 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.810 RON
din 18.810 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro