Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACCESORII DE BIROU

Număr anunț
DA40122126
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Mircea Nedelciu" Fundulea (CUI 24018277)
Furnizor / câștigător
SPRING CLOUD S.R.L. (CUI 46636147)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,98 RON
Valoare atribuită
420,98 RON
Data publicării
01.04.2026 12:18
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,98 RON

din 420,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.