Ofertă refuzată Cumpărare directă

HARTIE XEROX A4

Număr anunț
DA40120069
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA LADESTI Valcea (CUI 18735471)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
544 RON
Valoare finală
624 RON
Data publicării
01.04.2026 10:54
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.