Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție publică de materiale pentru amenajare expozițională obiecte tradiționale

Număr anunț
DA40118846
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Buzau (CUI 3662495)
Furnizor / câștigător
ZAINEA COM SRL (CUI RO5033211)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.920 RON
Valoare atribuită
12.920 RON
Data publicării
01.04.2026 10:06
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.920 RON

din 12.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.