Ofertă acceptată Cumpărare directă

FILE CRAP CU PIELE600G+CG.

Număr anunț
DA40119599
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE ANTIPA BACAU (CUI 4278450)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15221000-3 · Peste congelat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
520,10 RON
Valoare atribuită
520,10 RON
Data publicării
01.04.2026 10:35
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

520,10 RON

din 520,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.