Ofertă acceptată Cumpărare directă

Polihidroxiclorura de aluminiu PAX XL60

Număr anunț
DA40124531
Autoritate contractantă
APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
Furnizor / câștigător
KEMCRISTAL SRL (CUI RO11390391)
Cod CPV
24312123-2 · Policlorura de aluminiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.650 RON
Valoare atribuită
19.650 RON
Data publicării
01.04.2026 14:06
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.650 RON

din 19.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.