Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Columbia Agar Base/Flacon/Columbia baza/200ml/Medii cultura - REF NR 6401/30.03.2026 - LMM
- Număr anunț
- DA40122663
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
- Cod CPV
- 24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 72,45 RON
- Valoare atribuită
- 72,45 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 12:45
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2026 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
72,45 RON
din 72,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro