Ofertă refuzată Cumpărare directă

CLORURA DE SODIU 0,9%

Număr anunț
DA40121054
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
24312120-1 · Cloruri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
388 RON
Valoare finală
388 RON
Data publicării
01.04.2026 11:33
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.