Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumabile atelier

Număr anunț
DA40116810
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
ALBERT BERNER SRL (CUI RO15256075)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.417,81 RON
Valoare atribuită
17.417,81 RON
Data publicării
01.04.2026 08:26
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.417,81 RON

din 17.417,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.