Ofertă acceptată
Cumpărare directă
P104-SILICON SANIT.CERESIT CS25 TRANSP-DSNAR CTA
- Număr anunț
- DA40117557
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44830000-7 · Masticuri, filere, chituri si diluanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30,56 RON
- Valoare atribuită
- 30,56 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 09:09
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2026 12:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30,56 RON
din 30,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro