Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROBINET CU BILA 1 FF 37110 REM

Număr anunț
DA40117312
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV MUNICIPAL DEVA (CUI 41668229)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42130000-9 · Robinete, vane si dispozitive similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77,64 RON
Valoare atribuită
77,64 RON
Data publicării
01.04.2026 08:55
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

77,64 RON

din 77,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.