- Număr anunț
- DA40118136
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO217930)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.980 RON
- Valoare atribuită
- 5.050 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 09:37
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2026 09:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.050 RON
din 4.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro