Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lichid ptr indepartarea depunerilor de calcar din masini spalat vase- Disincrostante Lavastoviglie
- Număr anunț
- DA40116462
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI RO32521457)
- Cod CPV
- 39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 575,76 RON
- Valoare atribuită
- 575,76 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 07:43
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2026 09:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
575,76 RON
din 575,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro