Ofertă acceptată
Cumpărare directă
P00055 - Cablu UTP - DSNA Bucuresti
- Număr anunț
- DA40122205
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- MV INVESTMENTS SRL (CUI 11220516)
- Cod CPV
- 32520000-4 · Cabluri si echipament de telecomunicatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.152,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.152,90 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 12:22
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2026 12:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.152,90 RON
din 1.152,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro