Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ASPERSOARE

Număr anunț
DA40119128
Autoritate contractantă
SERVICII DE GOSPODARIRE URBANA SRLPLOIESTI S.R.L. (CUI RO27449967)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
43323000-3 · Echipament de irigare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73,75 RON
Valoare atribuită
73,75 RON
Data publicării
01.04.2026 10:16
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

73,75 RON

din 73,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.