Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de intretinere si reparatii la sistemul de iluminat public al comunei Zădăreni

Număr anunț
DA40114343
Autoritate contractantă
COMUNA ZADARENI (CUI 16343200)
Furnizor / câștigător
BANAT ELECTRIC COMPANY SRL (CUI RO33372272)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare finală
3.000 RON
Data publicării
31.03.2026 14:20
Data finalizării
01.04.2026 08:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.