Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Linie de sange, Solutie concentrata pt dializa sub forma de cartuse 650g
- Număr anunț
- DA40120840
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33181500-7 · Consumabile de uz renal (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.810 RON
- Valoare atribuită
- 34.810 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 11:25
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2026 12:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
34.810 RON
din 34.810 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro