Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trusa de anestezie combinata spinala-epidurala - ESPOCAN docking system cod 4556763 HC
- Număr anunț
- DA40118256
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33171000-9 · Instrumente pentru anestezie si pentru reanimare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.431,50 RON
- Valoare atribuită
- 22.431,50 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 09:43
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2026 11:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.431,50 RON
din 22.431,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro