Ofertă acceptată Cumpărare directă

APA PENTRU PREPARATE INJECTABILE, flacon ECOFLAC PLUS 500 ml 3642532

Număr anunț
DA40122583
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase Constanta (CUI 15113490)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33695000-8 · Toate celelalte produse neterapeutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,70 RON
Valoare atribuită
113,70 RON
Data publicării
01.04.2026 12:40
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,70 RON

din 113,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.