Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIPERACILLINUM/TAZOBACTAMUM - PERASIN 4G/0.50G
- Număr anunț
- DA40121267
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 356,10 RON
- Valoare atribuită
- 356,10 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 11:41
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2026 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
356,10 RON
din 356,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro