Acasă · Licitații
· Antiinfectioase generale pentru uz sistemic, vaccinuri, antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MEROPENEM ATB PULB.SOL.INJ 1000MG*10FL
- Număr anunț
- DA40119510
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MANGALIA (CUI 4515441)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33650000-1 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic, vaccinuri, antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.122 RON
- Valoare atribuită
- 4.122 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 10:31
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2026 15:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.122 RON
din 4.122 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro