Ofertă acceptată Cumpărare directă

SSD 480GB

Număr anunț
DA40119949
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA TIMIS (CUI 37706898)
Furnizor / câștigător
ALIAL S.R.L. (CUI RO9480697)
Cod CPV
30234500-3 · Suporturi de stocare cu memorie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
644,63 RON
Valoare atribuită
644,63 RON
Data publicării
01.04.2026 10:49
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

644,63 RON

din 644,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.