Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie servicii postale
- Număr anunț
- DA40117219
- Autoritate contractantă
- COMPLEX DE SERVICII SOCIALE BANCA LOCALA DE ALIMENTE SECTOR 6 (CUI RO50554290)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 64110000-0 · Servicii postale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.835 RON
- Valoare atribuită
- 9.835 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 08:51
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2026 09:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.835 RON
din 9.835 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro